Hizmetlerimiz

TQNet, uzmanlarının 25 yılı aşkın, kurumsal olarak 10 yılı aşan tecrübesiyle Türkiye başta olmak üzere Amerika, Avrupa ve Körfez Ülkeleri bölgesinde deneyimli bir Yönetim Danışmanlığı kuruluşudur. Müşterilerine, Danışmanlık, Eğitim ve Denetim başlıkları altında hizmetler sunmaktadır.

Günümüz dünyasında rakipleriniz ile ayrıştırıcı unsurlar, sunduğunuz hizmetin farklılıklarıdır. “Yönetişim”, “Kriz & Risk Yönetimi” ve “Endüstri 4.0 uygulamaları”, işletmeleri geleceğe taşıyan ana unsurlar olacaktır. 10 yıllar öncesindeki gibi üretebiliyor olmak ve ürettiklerine pazar bulabiliyor olmak artık hiç bir kuruluş için yarınları garanti edememektedir. Asıl işi, günlük operasyonları yöneterek hedeflere ulaşmayı sağlamak olan profesyonellerin rekabet ve piyasa baskısı altında ve tek başlarına mücadelesi, artık kazanmak için yeterli değildir. İyi uygulama tecrübesi içeren bir destek kaçınılmazdır.

Yönetim Danışmanlığını üstlendiğimiz kişi ve kuruluşlara yalnızca Kriz ve Risk yönetimi desteği sağlamakla kalmıyoruz. Aynı zamanda, Kapasite, Çeşitlilik ve Pazar Payı, Finansa Erişim ve Karlılık, Marka & İtibar, Yeni Pazarlar veRekabet başlıklarındaki ihtiyaçlarla da ilgilenerek sürdürülebilir büyüme ve karlılık artışı temin ediyoruz. Ürün kalitesini sürdürebilmek için gerekli sistemlerin kurulmasının yanı sıra bu yapının bel kemiği olan insan unsuruna da odaklanarak, gelişimi ve profesyonelleşmesi konularında eğitim ve destek hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası akreditasyona sahip kuruluşumuz ve konularında tecrübeli ekibimizle, standart kalıpları işletmenize uydurmaya çalışmıyor, ihtiyaçlarınıza odaklanarak kurumunuza özel bir tasarımla yol alıyor. Bizim için “EMPATİ” ve “DESTEK” iki önemli ana fikir. “GÜVEN” ise olmazsa olmaz. Asla sizi değiştirmek için dayatmıyor, eğer değişim sizin ya da kurumunuzun geleceği için bir gereklilik ise politikalarını birlikte tasarlıyoruz.

Aile şirketleri ise daima çalışmalarımızın odağındadır. Kuşaklar arasındaki uyumun sağlanması ve aile ile paydaşları arasında geleceği şekillendirecek politikaların oluşturulması için rehberlik veriyoruz. Yarınlara güvenle erişebilmek için kurucuların tecrübesinin, yeni kuşakların akademik bilgisi ve dinamizmi ile birleştirilmesi gerekliliğine inanıyoruz.

Parolamız: “Krizlerle karşılaşmadan rotayı güvenli hale getirmek”.
Metodumuz: “Analiz sonrasında ihtiyaç duyulan bilgi ve deneyimi aktarmak ve eğitimi sağlamak”
Davranış Modelimiz: “Size işinizi öğretmek değil! İşinizi yönetirken ihtiyaç duyacağınız güvenli usülleri ve araçları kullanımınıza sunmak ve ortak aklın sinerjisini yaratmak”

Uluslararası pazarlara erişimi kolaylaştıracak, ve rekabet gücü sağlayacak ürün ve sistem belgelendirme konularında da geniş bir ürün yelpazesine ve tecrübeye sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sorunlar belirmeden görüşmek dileğiyle

Hizmetlerimiz