Hizmetlerimiz

TQNet, uzmanlarının 25 yılı aşkın, kurumsal olarak 10 yılı aşan tecrübesiyle Türkiye başta olmak üzere Amerika, Avrupa ve Körfez Ülkeleri bölgesinde deneyimli bir Yönetim Danışmanlığı kuruluşudur. Müşterilerine, Danışmanlık, Eğitim ve Denetim başlıkları altında hizmetler sunmaktadır.

Günümüz dünyasında rakipleriniz ile ayrıştırıcı unsurlar, sunduğunuz hizmetin farklılıklarıdır. “Yönetişim”, “Kriz & Risk Yönetimi” ve “Endüstri 4.0 uygulamaları”, işletmeleri geleceğe taşıyan ana unsurlar olacaktır. 10 yıllar öncesindeki gibi üretebiliyor olmak ve ürettiklerine pazar bulabiliyor olmak artık hiç bir kuruluş için yarınları garanti edememektedir. Asıl işi, günlük operasyonları yöneterek hedeflere ulaşmayı sağlamak olan profesyonellerin rekabet ve piyasa baskısı altında ve tek başlarına mücadelesi, artık kazanmak için yeterli değildir. İyi uygulama tecrübesi içeren bir destek kaçınılmazdır.

Yönetim Danışmanlığını üstlendiğimiz kişi ve kuruluşlara yalnızca Kriz ve Risk yönetimi desteği sağlamakla kalmıyoruz. Aynı zamanda, Kapasite, Çeşitlilik ve Pazar Payı, Finansa Erişim ve Karlılık, Marka & İtibar, Yeni Pazarlar ve Rekabet başlıklarındaki ihtiyaçlarla da ilgilenerek sürdürülebilir büyüme ve karlılık artışı temin ediyoruz. Ürün kalitesini sürdürebilmek için gerekli sistemlerin kurulmasının yanı sıra bu yapının bel kemiği olan insan unsuruna da odaklanarak, gelişimi ve profesyonelleşmesi konularında eğitim ve destek hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası akreditasyona sahip kuruluşumuz ve konularında tecrübeli ekibimizle, standart kalıpları işletmenize uydurmaya çalışmıyor, ihtiyaçlarınıza odaklanarak kurumunuza özel bir tasarımla yol alıyor. Bizim için “EMPATİ” ve “DESTEK” iki önemli ana fikir. “GÜVEN” ise olmazsa olmaz. Asla sizi değiştirmek için dayatmıyor, eğer değişim sizin ya da kurumunuzun geleceği için bir gereklilik ise politikalarını birlikte tasarlıyoruz.

Aile şirketleri ise daima çalışmalarımızın odağındadır. Kuşaklar arasındaki uyumun sağlanması ve aile ile paydaşları arasında geleceği şekillendirecek politikaların oluşturulması için rehberlik veriyoruz. Yarınlara güvenle erişebilmek için kurucuların tecrübesinin, yeni kuşakların akademik bilgisi ve dinamizmi ile birleştirilmesi gerekliliğine inanıyoruz.

Uluslararası pazarlara erişimi kolaylaştıracak, ve rekabet gücü sağlayacak ürün ve sistem belgelendirme konularında da geniş bir ürün yelpazesine ve tecrübeye sahip olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sorunlar belirmeden görüşmek dileğiyle…

Kadın İşletmeleri

Organizasyonel yönlendirme, finansa ulaşım ve destekler, bilgi ve pazar erişimi, iş süreçlerinde psikolojik destek hizmetleri

Genç Girişimciler

Sermaye (hibeler, fonlar), deneyim (danışmanlık), plansızlık (iş planı), kurumsal kimlik, referans eksikliği (pazarlama eğitimi)

Aile Şirketleri

Kurumsallaşma,kuşaklar arası çatışma, değişim yönetimi, kurumsal itibar yönetimi

Orta Ölçekli İşletmeler

Organizasyonel yönetim, üretim yönetimi, kurumsallaşma, dış ticaret- pazarlama, teşvik (yatırım ve ARGE)

İhracat Arayışındaki Firmalar

Kurumsallaşma, kültüre uyumluluk, iş süreçleri (operasyonel), dış pazar stratejilerinin oluşturulması, istihdam politikası, yabancı dilde iletişim.

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Tutkunuzu başarıya dönüştürmek mi istiyorsunuz?

İşletmenize farklı bir ivme kazandırmak mı istiyorsunuz?

Rekabette öne mi geçmek istiyorsunuz?


Deneyimliyiz, bize güvenebilirsiniz